Vārda dienas : Alīna, Rūsiņš, Sandris

Piektdiena, 2019. gada  26. aprīlis  19:03

w En d AVG1
1.februārī E.Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā viesojās jaunieši no Valmieras, Lizuma, Rouges (Igaunijā), Alūksnes novada vidusskolas, Alūksnes pilsētas sākumskolas, lai piedalītos pētnieciskos eksperimentos, kas pamato nepieciešamību taupīt dažādus enerģijas veidus. Jaunieši pārbaudīja zināšanas viktorīnā, spēlēja izzinošas spēles. Pētnieciskā darba dienu noslēdza eksperimentu šovs no Cēsu zinātkāres centra Zinoo. Gandarījums par saturīgi pavadītu dienu – gan viesiem, gan organizatoriem.

Publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Igaunijas-Latvijas Programmas Vadošā iestāde nav atbildīga par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.