Vārda dienas : Estere, Hermīne

 

Ceturtdiena, 2020. gada  16. jūlijs  03:37

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija

Tulkotājs

lvzh-CNenetdeltru

Ierosinājumi

Ierosinājumi
Lūdzam piedalīties mūsu ģimnāzijas attīstībā! Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis par veicamajiem uzlabojumiem ģimnāzijā

Noderīgas saites

e klase

 

soma min

 

energo

 

izm

 

dzm

 

uzdev

Skolotājiem

Lietotājiem

 

comen

 

… laiks, nebēdnis, steidz neapturams un pat nejautādams, vai spējam skaitīt mirkļus, minūtes, stundas… arī gadus…

Laika kalendārā piedzimis 2020.gads, un mums, visiem Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāziju sirdīw EGAVG 1 Fotor
nesošajiem absolventiem, bijušajiem un esošajiem pedagogiem un darbiniekiem, šodienas ģimnāzistiem, ir skaidrs – klāt kārtējā ģimnāzijas jubileja, šoreiz – 110.dzimšanas diena!

Ikviena mūsu labā doma, labais vārds un labais darbs šajā mācību gadā veltīts un ierakstīts ģimnāzijas jubilejas zīmē. Arī tas, ka pēc daudzu gadu gaidām un cerībām pilnībā tiks sakārtots jaunais un vecais mācību korpuss, un jubilejas gadā mācāmies mācīties un būt pacietīgi, iejūtīgi, un ļoti tuvi viens otram, ir dāvana mums pašiem un visiem, kam dzīves grāmatā kaut mirkli bijis ieraksts – Alūksnes 1.vidusskola, Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija. Tālab uzrunājam Jūs, MŪSĒJIE un SAVĒJIE!

Jubileju svinēsim atšķirīgi no gadiem ierastā plānojuma.

Par NOTIKUMU 110.jubilejas zīmē kļūs svētku nedēļa no 28.septembra līdz 3.oktobrim, kurā risināsies dažādi pasākumi.

IMG 0467Ceturtdien, 1.oktobrī, notiks starptautiskā zinātniskā konference “Gaismā cauri gadsimtiem”.

Piektdien, 2.oktobrī, 110.jubilejas svinību koncerts Alūksnes kultūras centrā .

Sestdien, 3.oktobrī, tradicionālā Alūksnes kapsētas Svecīšu vakara liesmiņās sildīsimies pie mūsu mīļo, bijušo skolasbiedru, skolotāju, tehnisko darbinieku atdusas vietām un atmiņās šķetināsim laiku, kas nu jau saucās REIZ BIJA …..

Jūs jautāsiet – un vasarā, vai vasarā mēs nevarēsim satikties? Mēs atbildam – mīļi gaidīsim Jūs arī vasarā, vien savlaicīgi darot zināmu savas klases vēlmi satikties ģimnāzijas telpās!

Mūsu ģimnāzijas ēku renovācijas laikā ierobežotās iespējas dēļ aicinām absolventus savlaicīgi pašiem organizēt klašu salidojumus sev vēlamajā laikā un vietā.

Alūksnes pilsētas svētku laikā aicinām visus, kas sirdī jūtas ģimnāzijai piederīgi, pievienoties ģimnāzijasAVG Ziema 2 12 2014 Sarma 63
kolektīvam svētku gājienā. Alūksnes simtgades svētku ietvaros būs iespēja vērot izstādi “Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijai 110”.

Top jauna grāmata “Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijai 110”, lai mūs visus iepriecinātu rakstiska liecība par laiku skolā līdz 2020.gadam, mīļi aicinām ikvienu absolventu, bijušo pedagogu un skolas tehnisko darbinieku rakstiski dalīties savās atmiņās, prieka un bēdu stāstos, jokos, nebēdnībās, piepildītos sapņos vai nepiepildītās ilūzijās un sūtīt to visu uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ar norādi “Alūksnes ģimnāzijai - 110”, līdz 2020.gada 15.martam. Kontakttālrunis - +37125902100 (Iveta).

Kontakttālrunis informācijai, priekšlikumiem, dažāda veida atbalstam 110.jubilejas svinību norisei: +37126450958 (Daina) un +37129412438 (Lolita).

EGAVĢ saimes vārdā – Ilona Riekstiņa