trusted online casino malaysia
Vārda dienas : Virma, Zelma, Zemgus

 

Svētdiena, 2022. gada  14. augusts  07:21

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija

Tulkotājs

lvzh-CNenetdeltru

Ierosinājumi

Ierosinājumi
Lūdzam piedalīties mūsu ģimnāzijas attīstībā! Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis par veicamajiem uzlabojumiem ģimnāzijā

Noderīgas saites

e klase

 

soma min

 

energo

 

izm

 

dzm

 

uzdev

Skolotājiem

Lietotājiem

 

comen

 

No valsts svētkiem līdz Ziemassvētkiem ģimnāzijā bija Labo darbu mēnesis. Ģimnāzisti sniedza atbalstu saviem tuvākajiem, arī kaimiņiem, gados vecākiem ļaudīm, darot dažādus nelielus darbiņus, kas nedaudz atvieglo ikdienas soli līdzcilvēkiem. Piemēram, palīdzot iztīrīt taciņas, atnesot malku un produktus slidenā laikā, atrodot nepieciešamo informāciju internetā, palīdzot noformēt pasta sūtījumus u.c. 9. klašu skolēni veidoja Ziemassvētku apsveikumus pensionētajiem skolotājiem un aiznesa tos uz mājām, tā iegūstot abpusēji jaukas emocijas. 7. klašu skolēni devās uz patversmi, lai atbalstītu tur mītošos mājdzīvniekus. 12.a klases jaunieši ar pašu ceptiem kēksiņiem un veidotiem apsveikumiem iepriecināja Alūksnes novada pašvaldības sociālās aprūpes centra "Alūksne" ļaudis.

Labo darbu mēnesis atgādina par iespēju ieraudzīt, kam nepieciešams atbalsts un palīdzība, un tas bieži neprasa lielus finansiālus ieguldījumus, vienkārši laiku, attieksmi un aktīvu darbību, kas ir pašu ierosināta, izplānota un īstenota.

Skolēnu Mk organizēja Ziemassvētku Labdarības loteriju, kurā iegūtais finansējums tika ziedots biedrībai “Astes un Ūsas”, jaunas kaķu mājas izveidei.

Sakām sirsnīgu paldies visiem balvu atbalstītājiem: Alūksnes muzejam, veikaliem  “Krāsas un otas” un “Suflē”, Alūksnes Tūrisma un informācijas centram, kā arī plostam “Kaija” un vilcieniņam “Severīns”, laikrakstam “Alūksnes un Malienas Ziņas”,  biedrībai “Spēka pasaule”, uzņēmumiem “Gustiņš” “J.A. Lejas”,”4PLUS”, z/s “Auguļi” un z/s “Ziemeļi”, A/S “Cēsu alus” par atspirdzinošiem, bezalkoholiskajiem dzērieniem, Alūksnes Bērnu un jauniešu centram, Dacei Tabolkinai un ģimnāzijas administrācijai par atbalstu un dāvaniņām!

w 1lp Skmk AuU22