Vārda dienas : Igmārs, Ilgmārs, Nanija

 

Pirmdiena, 2020. gada  30. marts  09:36

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija

Tulkotājs

lvzh-CNenetdeltru

Ierosinājumi

Ierosinājumi
Lūdzam piedalīties mūsu ģimnāzijas attīstībā! Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis par veicamajiem uzlabojumiem ģimnāzijā

Noderīgas saites

e klase

 

soma min

 

energo

 

izm

 

dzm

 

uzdev

Skolotājiem

Lietotājiem

 

comen

 

w DM pause

Aicinām bērnus un jauniešus brīvajā laikā starp mācībām ieturēt dinamisko pauzi un  pieņemt ABJC džambu pulciņa skolotāja Mārča izaicinājumu (noskaties pievienoto video). Cik ātri tu vari veikt šo uzdevumu? Izaicinājumu vari veikt sev ērtā laikā. Iemūžini to video un iesūti Alūksnes Bērnu un jauniešu centram, sūtot privāto ziņu instagram (@pa_galms), facebook (@pagalmsaluksne) vai epastā (Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.) līdz 27.03.2020. plkst. 24.00. 
Alūksnes Bērnu un jauniešu centrs iesūtītos video publicēs savos sociālajos tīklos. Pirms tu iesūti video, pajautā atļauju vecākiem!

Skaties video kā tas izdevās Alūksnes Bērnu un jauniešu centram skolotājam Mārcim:

Nākošais izaicinājums tiks publicēts jau 31.03.2020.

w Cov2 1

w Cov2 2

 

Cienījamie ģimnāzisti un vecāki!

23.martā ģimnāzija atsāk mācību darbu izsludinātās ārkārtas situācijas apstākļos. Skolēnu brīvdienu nedēļā ģimnāzijas pedagogi ir apzinājuši attālinātu mācību iespējas, metodes, internetplatformas, sastādījuši mācību priekšmetu apguves plānus nākamajām trīs nedēļām. Ar pārliecību varam teikt, ka pedagogi attālinātam mācību procesam ir gatavi.

Skolēniem uz skolu nav jānāk, mācīsimies un mācīsim attālināti. Tas nozīmē, ka saziņa skolotājs – skolēns, skolēns – skolēns, skolotājs – vecāks notiks elektroniski.

Ģimnāzijas oficiālā platforma ir e-klase. Ir izveidots konsultāciju – nodarbību saraksts katrai klasei, kuru ikviens skolēns saņems e-klases pastā 20.martā. Nodarbības sākumā skolēnam ir jāizlasa priekšmeta skolotāja vēstule e- klases pastā un jāseko skolotāja norādījumiem.

Neparedzētu apstākļu gadījumā ( nav interneta, aizņemts dators utt.) skolotāja norādījumu izpildei tiek dots laiks – 2 dienas.

Lūgums vecākiem izveidot pieslēgumu e- klasei, ja tas vēl nav izdarīts. Regulāri sekot aktualitātēm e- klases pastā un ģimnāzijas mājas lapā aluksne.edu.lv. Informēt klases audzinātāju par skolēna nespēju piedalīties mācību stundās attālināti, piemēram, slimības dēļ. Nodrošināt savam bērnam pieeju internetam un datoram atbilstoši klases nodarbību sarakstam. Ja tas nav iespējams, informēt par to ģimnāzijas administrāciju vai klases audzinātāju. Jebkuru neparedzētu apstākļu vai problēmu gadījumos sazināties ar ģimnāzijas administrāciju:

Direktore D.Dubre – Dobre – 26450958

Direktores vietniece izglītības jomā I.Zelča – 26669126

Ja skolēnam nepieciešami mācību materiāli no skolas bibliotēkas vai mācību kabineta, tos var paņemt, iepriekš sazinoties ar skolas sekretāri -64307101.

Būsim atbildīgi un strādāsim godprātīgi, lai mācību gads netiktu pagarināts vasarā.

Mēs pašreiz piedzīvojam situāciju, kurā neviens nekad nav bijis. Ir jautājumi, uz kuriem mēs vēl meklējam atbildes. Risināsim problēmas un neskaidrības konstruktīvi, turpināsim mācības attālināti. Mēs to varam un mums tas izdosies!

                                                                                                       Ģimnāzijas administrācija.

Cienījamie 12.klašu audzēkņi – arī Jums tagad pavasara brīvdienas,
tāpat kā visiem ģimnāzijas audzēkņiem, bet no 23.marta notiks attālināts mācīšanās process!
Informācija skolas mājas lapā un e klasē !

Ievērosim visus piesardzības pasākumus ! Lai mums izdodas!

Saistībā ar Covid-19 vīrusa izplatību Latvijā izsludināta ārkārtējā situācija, nosakot virkni stingru ierobežojošu pasākumu.

Ārkārtējā situācija ir spēkā no lēmuma pieņemšanas brīža 12.03.2020. līdz šī gada 14.aprīlim ar mērķi šajā laikā ierobežot Covid-19 izplatību.

Tiek pārtraukta mācību procesa norise klātienē visās izglītības iestādēs, nodrošinot no 2020. gada 13.marta mācības attālināti.

Ģimnāzijā tiek atcelts mācību process klātienē līdz 14. aprīlim vai turpmākiem valdības norādījumiem.

Sekojiet aktuālajai informācijai e-klasē un skolas mājas lapā www.aluksne.edu.lv

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas administrācija

Šajā laikā mums visiem ir svarīgi būt informētiem un parūpēties, lai arī mūsu radi, draugi un kaimiņi ir informēti.
Šis ir pašvaldības paziņojums, kā arī vairāki vizuālie materiāli sakarā ar Covid-19.

w Covid19 1

W Covid19 2

w sr C id19

w sars Cvid19 2

w sars Cvid19 3

w sars Cvid19 4

w sars Cvid19 5

w sars Cvid19 6

w sars Cvid19 7

w sars Cvid19 8