trusted online casino malaysia
Vārda dienas : Gundars, Knuts, Kurts

 

Otrdiena, 2023. gada  26. septembris  15:02

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija

Noderīgas saites

e klase

 

soma min

 

energo

 

izm

 

dzm

 

uzdev

Skolotājiem

Lietotājiem

 

comen

 

Ar muzikālu sveicienu, svētku konfekti un svētku nedēļu sarkanbaltsarkano piespraudi skolēnus sagaidīja uz pirmo stundu renovētajās ģimnāzijas telpās.

w sag AVG 1lp

w 1Rdze nov22

Šodien ģimnāzijā viesojās robežsargi. Saņēmām dāvaniņas, redzējām, kā strādā kinologi, iepazinām, kā pārbauda dokumentus. Šodien - Robežsargu diena!

w1 7kl salpas 01NOV22 5

   2022. gada 31. oktobrī Ernsta Glika AVĢ jaunieši noskatījās dokumentālo filmu "Valiant"., kas stāsta par trimdas latviešu politiskajām demonstrācijām 20. gs. 80. gados ar mērķi pievērst pasaules sabiedrības un valdību uzmanību Baltijas valstu okupācijas jautājumam un Padomju Savienības nelikumīgajai rīcībai okupētajās teritorijās.

   Pēc tam filmas režisore Māra Pelēcis, Amerikas latviete ar dzimtas saknēm Malienā, stāstīja par filmas tapšanas gaitu un uzņemšanas aizkulisēm, jauniešus iesaistot diskusijā par redzēto, aicinot jautāt un paust savu viedokli.

   Pasākums tika organizēts sadarbībā ar ASV vēstniecību Latvijā. Jaunieši saņēma vēstniecības sarūpētas piemiņas balvas, bet AVĢ bibliotēkai vēstniecības pārstāve uzdāvāja grāmatu.

 w 1Val2 31OKT22 6