Vārda dienas : Klaudijs, Sabīne, Sarma

 

Ceturtdiena, 2019. gada  5. decembris  22:35

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija

Tulkotājs

lvzh-CNenetdeltru

Ierosinājumi

Ierosinājumi
Lūdzam piedalīties mūsu ģimnāzijas attīstībā! Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis par veicamajiem uzlabojumiem ģimnāzijā

Noderīgas saites

e klase

 

soma min

 

energo

 

izm

 

dzm

 

uzdev

Skolotājiem

Lietotājiem

 

comen

 

Mēs lepojamies

… ar Sabīni Golubevu (11.a) un Nadīnu Tarnovsku (12.a) par iegūto 1.vietu Alūksnes un Apes novadu apvienības krievu valodas (svešvalodas) olimpiādē A grupā!

… ar Solvitu Jakovļevu (12.a) par iegūto 2.vietu Alūksnes un Apes novadu apvienības krievu valodas (svešvalodas) olimpiādē A grupā!

… ar Evelīnu Tuvi (10.a) un Solvitu Lapinsku (12.a) par iegūto 3.vietu Alūksnes un Apes novadu apvienības krievu valodas (svešvalodas) olimpiādē A grupā!

… ar Viktoriju Jekaterinu Bobinovu (12.a) par iegūto 2.vietu Alūksnes un Apes novadu apvienības krievu valodas (svešvalodas) olimpiādē B grupā!

… ar Jekaterinu Irtiševu (11.b) un Ņikitu Illarionovu (12.a) par iegūto 3.vietu Alūksnes un Apes novadu apvienības krievu valodas (svešvalodas) olimpiādē B grupā!

Paldies skolotājām Dacei Bīberei un Tatjanai Sjomkinai!

25.11.2019.

Mēs lepojamies

… ar komandu Kristeru Medni (9.c), Jēkabu Zaduminu (10.a), Edvardu Koemecu (9.c), Linardu Āboliņu (11.c), Akselu Zelmeni (9.c), Rūdolfu Vosvenieku (12.b) par iegūto 1.vietu Alūksnes un Apes novadu skolu basketbola sacensībās “A” grupā jauniešiem!

… ar Samantu Puļļu (9.a), Beāti Puķīti (9.c), Anci Āboliņu (9.c), Evelīnu Javorsku (8.c) un Danielu Šumakovu (9.c) par iegūto 1.vietu Alūksnes un Apes novadu skolu basketbola sacensībās “B” grupā meitenēm!

… ar Kristeru Medni (9.c), Renāru Račiku (9.c), Kristeru Kurčastovu (8.b), Akselu Zelmeni (9.c), Rodrigo Ozoliņu (9.c), Jāni Bindemani (7.b) par iegūto 1.vietu Alūksnes un Apes novadu skolu basketbola sacensībās “B” grupā zēniem!

Paldies skolotājiem Igoram Krastam un Kārlim Bīberam!

26.11.2019.

Mēs lepojamies

… ar Beāti Jargani (12.b) par saņemto pateicību no Aizsardzības ministra par jaunsargu pienākumu godprātīgu izpildi un aktīvu dalību Jaunsardzes kustībā, tā stiprinot Latvijas valsts aizsardzības spējas!

Paldies skolotājai Inesei Marķitānei!

11.11.2019.

Mēs lepojamies

… ar Sanitu Locāni (11.a) un Viktoriju Jekaterinu Bobinovu (12.a) par iegūto 1.vietu Alūksnes un Apes novadu apvienības angļu valodas olimpiādē!

… ar Līnu Bāliņu (10.b), Santu Locāni (11.a) un Lindu Ļebedevu (12.b) par iegūto 2.vietu Alūksnes un Apes novadu apvienības angļu valodas olimpiādē!

… ar Kristapu Āboliņu (10.a) un Miķeli Grigorjevu (11.a) par iegūto 3.vietu Alūksnes un Apes novadu apvienības angļu valodas olimpiādē!

Paldies skolotājām Ilonai Riekstiņai un Mārītei Palmai!

05.11.2019.

Mēs lepojamies

… ar komandu: Deividu Miķelsonu (12.a), Montu Melzobu (12.a), Viktoriju Vladu (12.a), Ņikitu Illarionovu (12.a), Aleksandru Skuju (12.a), Nikolaju Rakovu (11.a), Māri Sedlenieku (11.c), Mario Brikmani (11.c), Jēkabu Zaduminu (10.a) un Robertu Medni (10.a) par iegūto 1.vietu pusfinālā jūrniecības nozares konkursā vidusskolēniem “Enkurs”!

Paldies skolotājiem Dacei un Kārlim Bīberiem!

18.10.2019.