Vārda dienas : Sarmīte, Tabita

 

Svētdiena, 2018. gada  9. decembris  22:29

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija

Tulkotājs

lvenetdeltru

Ierosinājumi

Ierosinājumi
Lūdzam piedalīties mūsu ģimnāzijas attīstībā! Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis par veicamajiem uzlabojumiem ģimnāzijā

Noderīgas saites

e klase

 

soma min

 

energo

 

izm

 

dzm

 

uzdev

Kamera

Lietotājiem

 

comen

 

Mēs lepojamies

…ar 8.c klases komandu "KAS TO LAI ZIN!"  - Raivi Dāvi Steberi, Dāvidu Andri Ādamsonu, Akselu Zelmeni, Norbertu Čerbikovu, Danielu Šumakovu, Alisi Zaru, Klaudiju Kļavu Būmani- par iegūto atzinību komandu olimpiādē matemātikā "ATVĒRTĀ KOPA 2018"!

Paldies skolotājai Aija Kļaviņai!

04.12.2018.

Mēs lepojamies

… ar jaunsargu  Beāti Jargani (11.b), kura piedalījās  Nacionālo Bruņoto Spēku svētku parādē 18.novembrī Rīgā.

Paldies skolotājai Inesei Marķitānei!

22.11.2018.

Mēs lepojamies

…ar Lāčplēša stafetes uzvarētājiem:

8.c klases komandu – Klaudiju Kļavu – Būmani, Robinu Klasmani (7.c), Danielu Šumakovu, Beāti Puķīti, Norbertu Čerbikovu, Reini Volbergu, Gundaru Svilānu, Edvardu Kristiānu Koemecu par iegūto 2.vietu 7. – 8.klašu grupā;

10.a klases komandu – Samantu Adleri, Emīliju Liegu Zālīti, Martu Paegli, Patrīciju Marķitāni, Artūru Faustu, Nikolaju Rakovu, Miķeli Grigorjevu, Rimantu Vērzemnieku par iegūto 1.vietu 9. – 10.klašu grupā;

9.b klases komandu – Rūdolfu Brahmani, Jāni Teteru, Jēkabu Zaduminu, Sandi Krūmiņu, Vendiju Mišelu Krievāni, Itu Pušpuri, Ditu Apsīti, Anci Strakšu par iegūto 2.vietu 9. – 10.klašu grupā;

11.a klases komandu – Aleksandru Skuju, Deividu Miķelsonu, Dāvi Kašu, Ņikitu Illarionovu, Kristiānu Šolinu, Anastasiju Asilgarajevu, Lauru Sabīni Taurmani, Viktoriju Vladu par iegūto 1.vietu 11. – 12.klašu grupā!

Mēs lepojamies

… ar Viktoriju Jekaterinu Bobinovu (11.a) par iegūto 1.vietu Alūksnes un Apes novadu apvienības angļu valodas olimpiādē!

… ar Santu Locāni ( 10.a) un Vili Bleieru (12.a) par iegūto 2.vietu Alūksnes un Apes novadu apvienības angļu valodas olimpiādē!

… ar Elvi Stapkeviču (12.a) par iegūto 3.vietu Alūksnes un Apes novadu apvienības angļu valodas olimpiādē!

… ar Lindu Ļebedevu (11.b) un Arti Eisaku (12.a) par iegūto atzinību Alūksnes un Apes novadu apvienības angļu valodas olimpiādē!

Paldies skolotājām Mārītei Palmai un Ilonai Riekstiņai!

06.11.2018.

Mēs lepojamies

…ar meiteņu komandu: Beāti Puķīti (8.c), Lauru Seimuškinu (9.b), Samantu Puļļu (8.a), Eniju Pauriņu (8.c) un Līvu Bērziņu (9.b) par iegūto 1.vietu Alūksnes un Apes novadu skolu sacensībās basketbolā B grupā!

…ar zēnu komandu: Kristeru Apsīti (9.c), Edvardu Koemecu (8.c), Jēkabu Zaduminu (9.b), Kristeru Medni (8.c) un Robertu Javorski (9.c) par iegūto 1.vietu Alūksnes un Apes novadu skolu sacensībās basketbolā B grupā!

…ar meiteņu komandu: Lieni Egli (7.a), Evu Ābeltiņu (7.a), Lindu Čemisovu (7.a), Rendiju Bulu (7.b) un Robinu Klasmani (7.b) par iegūto 2.vietu Alūksnes un Apes novadu skolu sacensībās basketbolā B grupā!

…ar zēnu komandu: Akselu Zelmeni (8.c), Renāru Račiku (8.c), Rodrigo Ozoliņu (8.c), Reini Liepiņu (9.a) un Kristeru Kurčastovu (7.b) par iegūto 2.vietu Alūksnes un Apes novadu skolu sacensībās basketbolā B grupā!

Paldies skolotājiem Kārlim Bīberam un Igoram Krastam!

02.11.2018.