Vārda dienas : Donats, Konstance

 

Svētdiena, 2019. gada  17. februāris  02:26

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija

Tulkotājs

lvenetdeltru

Ierosinājumi

Ierosinājumi
Lūdzam piedalīties mūsu ģimnāzijas attīstībā! Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis par veicamajiem uzlabojumiem ģimnāzijā

Noderīgas saites

e klase

 

soma min

 

energo

 

izm

 

dzm

 

uzdev

Kamera

Lietotājiem

 

comen

 

W lep ena19g

Lepojamies, ka 2019. gada 13. februārī “Ēnu dienā” piedalījās gandrīz 60

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas

7.-12. klašu jaunieši, kuri ēnoja:

Latvija Valsts prezidentu Raimondu Vējoni,

Latvijas zinātniekus Eiropas Kodolpētniecības centrā Šveicē, RTU - ķīmijas profesoru, Rīgas domē sabiedrisko attiecību speciālistu, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā bibliotekārus, ārstus – Austrumu klīnikā, P. Stradiņa slimnīcā, LNT žurnālistu, AirBaltic pilotu, Latvijas Policijas koledžā – direktoru, darbiniekus Jūras Akadēmijā, Latvijas Kultūras koledžā, filmu studijā, Rīgas brīvostā, pedagogus pirmskolas izglītības iestādēs, sporta skolā, ABJC jaunatnes darbinieku, RE Autoclub direktoru, Valmierā - zobu higiēnistu, pārtikas tehnologu, VET klīnikā - vetārstu, dzīvnieku kopēju patversmē, AS Valsts meži darbiniekus, SIA AG Finanses grāmatvedi, NVA konsultantu u.c.

PREZENTĀCIJAS 27.02. SKOLAS STUNDĀ


Mēs lepojamies

… ar Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas komandu: Kristeru Tihomirovu (12.a), Deividu Miķelsonu (11.a), Montu Melzobu (11.a), Viktoriju Vladu (11.a), Aleksandru Skuju (11.a), Rimantu Vērzemnieku (10.a), Nikolaju Rakovu (10.a), Mario Brikmani (10.c), Māri Sedlenieku (10.c), Rihardu Sīpolu (10.c) par izcīnīto 1.vietu reģionālajā vidusskolēnu konkursā “Enkurs” un iekļūšanu pusfinālā!

Paldies skolotājiem Dacei un Kārlim Bīberiem!

Mēs lepojamies

… ar Rūdolfu Brahmani (9.b) par iegūto 1.vietu Alūksnes un Apes novadu apvienības fizikas olimpiādē!

Paldies skolotājai Rasmai Gradovskai!

Mēs lepojamies

… ar Akselu Zelmeni (8.c) par iegūto 1.vietu Alūksnes un Apes novadu apvienības 5. un 8.klašu angļu valodas olimpiādē!

… ar Alisi Zaru (8.c) par iegūto 2.vietu Alūksnes un Apes novadu apvienības 5. un 8.klašu angļu valodas olimpiādē!

… ar Ralfu Riteni (8.a) par iegūto 2.vietu Alūksnes un Apes novadu apvienības 5. un 8.klašu angļu valodas olimpiādē!

… ar Beāti Kreici (8.a) par iegūto 3.vietu Alūksnes un Apes novadu apvienības 5. un 8.klašu angļu valodas olimpiādē!

… ar Pēteri Puzuli (8.b) par iegūto atzinību Alūksnes un Apes novadu apvienības 5. un 8.klašu angļu valodas olimpiādē!

Paldies skolotājām Tatjanai Sjomkinai, Gaļinai Tuvi un Mārītei Palmai!

Mēs lepojamies

… ar Lauru Sabīni Taurmani (11.a) par iegūto 1.vietu Alūksnes un Apes novadu apvienības vēstures olimpiādē!

… ar Aleksandru Graņicinu (12.a) par iegūto 2.vietu Alūksnes un Apes novadu apvienības vēstures olimpiādē!

… ar Rūdolfu Brahmani (9.b) un Ernestu Olderu (12.b) par iegūto 3.vietu Alūksnes un Apes novadu apvienības vēstures olimpiādē!

Paldies skolotājām Ivetai Mikijanskai un Lāsmai Jaunozoliņai!