trusted online casino malaysia
Vārda dienas : Virma, Zelma, Zemgus

 

Svētdiena, 2022. gada  14. augusts  06:18

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija

Tulkotājs

lvzh-CNenetdeltru

Ierosinājumi

Ierosinājumi
Lūdzam piedalīties mūsu ģimnāzijas attīstībā! Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis par veicamajiem uzlabojumiem ģimnāzijā

Noderīgas saites

e klase

 

soma min

 

energo

 

izm

 

dzm

 

uzdev

Skolotājiem

Lietotājiem

 

comen

 

MĒS LEPOJAMIES!

vfd21
20 Alūksnes novada jaunieši, no kuriem 19 ir ģimnāzijas absolventi, studē ar Vītolu fonda administrētajām stipendijām.

Mūsdienu mainīgajā pasaulē vienīgais kapitāls, par kura drošību varam sniegt garantiju, ir cilvēka izglītība. Tā ir vērtība, ka neapsūbēs mitruma iespaidā, nezudīs neapdomīgas monetārās politikas rezultātā un netiks apdraudēta garnadžu ierašanās gadījumā. Tā ir vērtība, kuras iegūšana ir tikpat nepiepildāma kā cilvēka personības attīstība, ir tikai soļi, neatlaidīgi un apņēmīgi soļi pareizajā virzienā…

Pateicoties vairāk nekā 200 ziedotājiem no Latvijas, Amerikas, Austrālijas, Kanādas, Lielbritānijas, Venecuēlas un Zviedrijas, jaunajā mācību gadā ar stipendijām Latvijas augstskolās studē 825 studenti – no tiem 290 stipendiju saņem pirmo reizi, 451 stipendiāts studijas turpina un 84 jaunieši tika izraudzīti citos papildkonkursos. Gada laikā stipendijās plānots izmaksāt vairāk nekā 1,5 miljonus eiro.

Par spīti aizvadītā gada izaicinājumiem ziedotāji turpina atbalstīt Latvijas jauniešus ceļā uz izcilību. 2021./2022. mācību gadā ziedotāju stipendijas no Alūksnes novada saņem 20 jaunieši: Deivids Miķelsons (Emīlijas Krūss piemiņas stipendija), Tamāra Broka-Priedīte (Karakasas dāmu komitejas stipendija), Kaspars Sārs (Montas un Anša Grasmaņu stipendija), Kristiāna Šolina (Oskara un Irenes Dumpju stipendija), Kristīne Migunova (Veras Diwisch piemiņas stipendija), Krista Koliste (Jāņa Neiburga un Natālijas Riters-Neiburgas stipendija), Nadīna Tarnovska (Visvalža un Māras Sniedzes stipendija), Kristiāna Paula Šļivka (Jura Gravas piemiņas stipendija), Una Koliste un Ernests Mednis (Andra un Daces Dārziņu stipendija); Solvita Jakovļeva (Sarmītes Andersones-Šveices jubilejas stipendija), Santa Locāne (Hugo un Mirdzas Karlsson piemiņas stipendija), Sigita Hušča (Saules stipendija), Santa Skaistkalne un Jekaterina Irtiševa (Asjas un Berndta Everts piemiņas stipendija), Anete Palma (Zvejnieku ģimenes stipendija), Anna Aizpuriete, Agnese Ābeltiņa un Sanita Locāne (Gunāra Šterna piemiņas stipendija), Samanta Adlere (Artura Treija piemiņas fonda stipendija).

Pieteikšanās Vītolu fonda administrētajām stipendijām nākamajam studiju gadam sāksies 2022. gada 1. februāra un turpināsies līdz 1. martam. Vairāk informācijas: www.vitolufonds.lv.

Mēs lepojamies ar Draudzīgā aicinājuma fonda skolu reitingā 2020 iegūto godpilno

3. vietu pilsētu ģimnāziju grupā un saņemto apbalvojumu!

 Paldies skolotājiem un 2020. gada absolventiem!

W 1pl DR AIC20

Atz uzd lv21

Saņem pašvaldības apbalvojumus ģimnāzijas pedagogi -

Iveta Mikijanska "Zelta bite",

Ida Zelča "Sudraba zīle",

Rasma Gradovska "Pagodinājums izglītībā".

w sA 2021 1

Alūksnes novada dome apbalvo ar Alūksnes novada pašvaldības augstāko apbalvojumu "Sudraba zīle".

w Su ziile2020

 

Mēs lepojamies, ka nominācijā "IZGLĪTĪBA" – apbalvojums piešķirts Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas direktora vietniecei mācību darbā Idai ZELČAI par augstu profesionalitāti pedagoģiskajā darbā un jauniešu patriotiskajā audzināšanā, motivēšanu personības izaugsmei, kā arī sabiedrisku aktivitāti.