trusted online casino malaysia
Vārda dienas : Virma, Zelma, Zemgus

 

Svētdiena, 2022. gada  14. augusts  06:14

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija

Tulkotājs

lvzh-CNenetdeltru

Ierosinājumi

Ierosinājumi
Lūdzam piedalīties mūsu ģimnāzijas attīstībā! Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis par veicamajiem uzlabojumiem ģimnāzijā

Noderīgas saites

e klase

 

soma min

 

energo

 

izm

 

dzm

 

uzdev

Skolotājiem

Lietotājiem

 

comen

 

Mēs lepojamies…

…ar Evelīnu Tuvi (12.a) un Rūdolfu Brahmani (12.a) par iegūto
2. vietu otrā posma 
filozofijas valsts 8. olimpiādē

Paldies skolotājai Ingunai Vilemsonei!

14.01.2022.

No valsts svētkiem līdz Ziemassvētkiem ģimnāzijā bija Labo darbu mēnesis. Ģimnāzisti sniedza atbalstu saviem tuvākajiem, arī kaimiņiem, gados vecākiem ļaudīm, darot dažādus nelielus darbiņus, kas nedaudz atvieglo ikdienas soli līdzcilvēkiem. Piemēram, palīdzot iztīrīt taciņas, atnesot malku un produktus slidenā laikā, atrodot nepieciešamo informāciju internetā, palīdzot noformēt pasta sūtījumus u.c. 9. klašu skolēni veidoja Ziemassvētku apsveikumus pensionētajiem skolotājiem un aiznesa tos uz mājām, tā iegūstot abpusēji jaukas emocijas. 7. klašu skolēni devās uz patversmi, lai atbalstītu tur mītošos mājdzīvniekus. 12.a klases jaunieši ar pašu ceptiem kēksiņiem un veidotiem apsveikumiem iepriecināja Alūksnes novada pašvaldības sociālās aprūpes centra "Alūksne" ļaudis.

Labo darbu mēnesis atgādina par iespēju ieraudzīt, kam nepieciešams atbalsts un palīdzība, un tas bieži neprasa lielus finansiālus ieguldījumus, vienkārši laiku, attieksmi un aktīvu darbību, kas ir pašu ierosināta, izplānota un īstenota.

Skolēnu Mk organizēja Ziemassvētku Labdarības loteriju, kurā iegūtais finansējums tika ziedots biedrībai “Astes un Ūsas”, jaunas kaķu mājas izveidei.

Sakām sirsnīgu paldies visiem balvu atbalstītājiem: Alūksnes muzejam, veikaliem  “Krāsas un otas” un “Suflē”, Alūksnes Tūrisma un informācijas centram, kā arī plostam “Kaija” un vilcieniņam “Severīns”, laikrakstam “Alūksnes un Malienas Ziņas”,  biedrībai “Spēka pasaule”, uzņēmumiem “Gustiņš” “J.A. Lejas”,”4PLUS”, z/s “Auguļi” un z/s “Ziemeļi”, A/S “Cēsu alus” par atspirdzinošiem, bezalkoholiskajiem dzērieniem, Alūksnes Bērnu un jauniešu centram, Dacei Tabolkinai un ģimnāzijas administrācijai par atbalstu un dāvaniņām!

w 1lp Skmk AuU22

w Uzd lv22a

Avg log22
Līdz ar pārmaiņām mācību pieejā un saturā arī vērtēšana nevar palikt līdzšinējā. Pedagogi mācās jauno pieeju un cenšas panākt, lai vērtēšana kļūtu par nepieciešamu un gaidītu mācību procesa sastāvdaļu, kas skolēnam dod iespēju saprast, ko viņš ir apguvis un kas vēl jāiemācās. Augstākais skolotāja sasniegums ir, ja saņemtais vērtējums veicina skolēna motivāciju mācīties un apgūt vairāk.

Šajā mācību gadā jaunajā mācību pieejā mācās 7., 8., 10. un 11. klašu skolēni, kas par pirmo mācību pusgadu saņēma starpvērtējumu savām zināšanām.  Savukārt 9. un 10. klašu skolēni saņēma I semestra vērtējumu.

Mēs, ģimnāzijas skolotāji, ticam savu skolēnu spējām un sagaidām, ka mūsu skolēni spēj realizēt savu potenciālu. Mēs lepojamies ar visu ģimnāzijas skolēnu mācību sasniegumiem.

Īpašu paldies sakām 9. un 12. klašu skolēniem, šī mācību gada absolventiem, kuru vidējais vērtējums ir 8 balles un augstāk –

12.a - Kristaps Āboliņš, Rūdolfs Brahmanis, Ance Strakša, Evelīna Leia, Evelīna Tuvi,  Jurģis Krūmiņš, Alise Krista Vaļģe, Jēkabs Zadumins, Annija Āboliņa, Kate Luīze Janka, Roberts Mednis.

12.b – Sanija Liepkalīte, Elvita Keita Ķikute, Ramona Smolovina, Līna Bāliņa, Signija Šaļkova.

9.a - Sabīne Prohorova, Melita Velika.

9.b - Evelīna Černomirdina, Kristīne Ivanova, Matīss Markus.

9.c - Luīze Logina, Marta Aire, Tīna Sloģe, Elmārs Irbe, Daniils Poļakovs, Ernests Ervīns Dovgāns, Evelīna Spiridonova, Nika Semjonova, Artūrs Brahmanis, Katrīna Anna Leisa, Monta Dārta Junkure, Jūlija Kuzņecova, Kristers Odītis, Ulrika Alksne.

9. un 12. klašu skolēniem, kuru I semestra liecībā nav zemāka vērtējuma par 6 ballēm

12.a - Līva Bērziņa, Paula Gabrāne, Ingars Mukstiņš, Norberts Helmess

12.b - Evelīna Agneta Danenberga, Alise Jakobsone, Jans Kazačenoks, Linda Kalniņa.

9.a - Emīls Jakovļevs, Uģis Lancmanis

9.b - Tomass Orlovs

9.c - Patrīcija Miesniece, Aleksandrs Savkovs, Toms Krūzs.

Paldies, jums, vecāki par atbalstu, mīlestību  un ticību saviem bērniem!

Ida Zelča

direktores vietniece izglītības jomā

w RB lit21 1

w RB lit21