trusted online casino malaysia
Vārda dienas : Agate, Selga, Silga, Sinilga

 

Svētdiena, 2023. gada  5. februāris  22:15

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija

Noderīgas saites

e klase

 

soma min

 

energo

 

izm

 

dzm

 

uzdev

Skolotājiem

Lietotājiem

 

comen

 

w Jbib Dec21 1

w Jbib Dec21 2

w Jbib Dec21 3

Agita Musta

Ģimnāzijas bibliotekāre

Ģimnāzijas bibliotēkā lasītāju vērtējumu gaida jaunas Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2021 grāmatas, un ikviens ģimnāzists aicināts kļūt par grāmatu ekspertu. LNB Bērnu literatūras centra iniciētā lasīšanas veicināšanas programma “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija” veiksmīgi darbojas jau kopš 2001. gada, un šogad svin 20 gadu jubileju. Par žūrijas ekspertiem ir kļuvuši gan jaunieši, gan arī daudzi vecāki, vecvecāki un skolotāji. Programmas mērķis ir veicināt lasītprasmi, vienot lasītājus un rosināt diskusijas par grāmatām, sekmēt sabiedrības interesi par augstvērtīgu literatūru.

DZEJA DZĪVO – ar tādu devīzi no 3. līdz 12. septembrim visā valstī norisinājās Dzejas dienas 2021. Ģimnāzijas audzēkņu Dzejas dienu aktivitāšu interpretācijas iedzīvinātas uz skolas telpu sienām.    

 Mūsu skolas bibliotēkas fonds regulāri tiek papildināts ar augstvērtīgu oriģinālliteratūru, literāro darbu tulkojumiem, nozaru literatūru, jaunākajām mācību grāmatām un metodiskajiem materiāliem, kā arī preses izdevumiem un žurnāliem. Ir iegādātas izglītojošas spēles, kas palīdz dažādot mācību priekšmetu un klases stundas. Mēs ļoti gaidām savus lasītājus atgriežamies skolā, lai atkal tiktos klātienē! 

w Jbib 21NOV

Ģimnāzijas bibliotēkā lasītāju vērtējumu gaida jaunas  Bērnu,  jauniešu un vecāku žūrijas 2021 grāmatas, un  ikviens lasošs ģimnāzists aicināts  atkal kļūt par grāmatu ekspertu.

Īsi no BJVŽ vēstures:

LNB Bērnu literatūras centra iniciētā lasīšanas veicināšanas programma "Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija" veiksmīgi darbojas jau kopš  2001. gada, un šogad svin 20 gadu jubileju. Programma tiek īstenota ikvienā Latvijas novadā,  katrai vecuma grupai ieteiktās grāmatas lasa un vērtē bērni, jaunieši un  no 2012. gada – arī pieaugušie. Tādējādi par žūrijas ekspertiem ir kļuvuši gan  jaunieši, gan  arī daudzi vecāki, vecvecāki un skolotāji.

Programmas mērķis ir veicināt lasītprasmi, vienot lasītājus un rosināt diskusijas par grāmatām, sekmēt sabiedrības  interesi par augstvērtīgu literatūru.

Tuvāka informācija ģimnāzijas bibliotēkā, un pilnīga šīgada grāmatu kolekcija apskatāma šeit: https://www.lnb.lv/lv/bernu-jauniesu-un-vecaku-zurija/bernu-jauniesu-un-vecaku-zurija-2021

w bgz21

DZEJA DZĪVO – ar tādu devīzi  no 3. līdz 12. septembrim visā valstī norisinās Dzejas dienas 2021

Šeit neliels ieskats Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas Dzejas dienu aktivitātēs – kā dzeja dzīvo 8.a klases skolēnu interpretācijā.

(FOTO)

Šonedēļ visi – gan skolēni, gan pedagogi -  ievērojot epidemioloģiskos nosacījumus, laipni gaidīti bibliotēkā izvēlēties iedzīvināšanai sev  interesantāko dzejoli un  pārliecināties,   DZEJA patiešām DZĪVO.

Svinot Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas dienu 4. maijā,

Ernsta Glika AVĢ bibliotēkā pieejamas spēles un grāmatas par Latviju, Latvijas vēsturi, personībām.

Aicinām svinēt svētkus, jo Latvija - tie esam mēs šodien un tagad!

w Lr 21