trusted online casino malaysia
Vārda dienas : Anrijs, Arkādijs

 

Trešdiena, 2022. gada  6. jūlijs  03:32

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija

Tulkotājs

lvzh-CNenetdeltru

Ierosinājumi

Ierosinājumi
Lūdzam piedalīties mūsu ģimnāzijas attīstībā! Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis par veicamajiem uzlabojumiem ģimnāzijā

Noderīgas saites

e klase

 

soma min

 

energo

 

izm

 

dzm

 

uzdev

Skolotājiem

Lietotājiem

 

comen

 

Pēc nedēļas skanēs Pēdējais zvans ģimnāzijas 9. un 12. klašu skolēniem, kad būs jāpieņem lēmums – ko darīt tālāk. 9.klašu skolēniem lēmumu nākotnes izglītības turpināšanai iespējams palīdzēja izzinošais brauciens uz jauno profesionāļu meistarības konkursu un profesionālo izglītības iestāžu izstādi „Skills Latvia 2019” Ķīpsalas izstāžu centrā 2019. gada 8. maijā, ko apmeklēja visas trīs Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas 9. klases. Skolēni turp devās ar mērķi iepazīt daudzveidīgās izglītības iespējas un profesionālo darba pasauli. Ģimnāzisti aplūkoja profesiju daudzveidību, vērojot jaunos profesionāļus praktiskā darbībā, kā arī paši iemēģināja “roku” praktiskās darbošanās.

Sociālās inovācijas centrs un partneri no Lietuvas, Igaunijas un Slovēnijas ES finansēta projekta „Skolotāju un skolēnu STEM iemaņu attīstīšana pamatskolā" ietvaros ir izstrādājuši infografikas materiālus, ar kuru palīdzību veicināt interesi par  STEM/ZTIM bērnu un jauniešu vidū. Vairāk informācijas par projektu: https://bit.ly/2XmGUWZ

w STEM

w adn2019

w 7c VOC

w Sk19

Lolita Vanaga,

ģimnāzijas PKK

w Sk19 22019. gada 1.martā Ersta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas 11.a un 11.b klašu skolēni, daži 12.klašu interesenti kopā ar skolotājām devās uz 25. starptautisko izglītības izstādi “Skola 2019”. Izstāde ir nozīmīgākais izglītības iespēju notikums Latvijā, kas pulcē tūkstošiem jauniešu un piedāvā plašu un kvalitatīvu informāciju par mācībām Latvijā un ārzemēs. Vienlaikus bija arī iespēja apmeklēt “Latvijas Grāmatu izstādi”, kas piedāvāja tikties ar iemīļotiem rakstniekiem, baudīt autoru lasījumus, iepazīties ar izdevniecību jaunumiem.

Izstāde dod iespēju skolēniem klātienē tikties un uzzināt par mācību procesu vairāk nekā 140 dažādās izglītības iestādēs – valsts un privātās augstskolās, profesionālās izglītības kompetences centros – koledžās, tehnikumos un profesionālajās vidusskolās, mācību centros u.c. Jaunieši aktīvi piedalījās sarunās ar izglītības iestāžu pārstāvjiem, uzdeva jautājumus, saņēma atbildes, uzzināja informāciju par studiju kredītiem u.c. Vēl - viņi ieguva informāciju arī par iespējām apmeklēt skolēnu vasaras valodu nometnes ārzemēs, iepazīties ar inovatīviem mācību papildlīdzekļiem un jaunākajām mācību tehnoloģijām. Protams, pārsteidza un iepriecināja satikšanās ar mūsu ģimnāzijas absolventiem, kas tagad ir studenti un aktīvi prezentēja to mācību iestādi, kurās mācās pašlaik.

Izstādes apmeklējumu vēl interesantāku veidoja dažādu iestāžu organizētās prezentācijas, lekcijas, loterijas, fotografēšanās un piedāvājums iejusties profesionāļu ādā.w Sk19 1

Ieejas biļetes un transporta pakalpojumi tika segti no ESF projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001
“Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” līdzekļiem.